ODPADY | Sběr železného šrotu a bílých spotřebičů 18. dubna
SDH Bystřice zajistí v sobotu 18. dubna 2026 sběr železného šrotu a bílých spotřebičů v Bystřici, Mokré Lhotě, Líšně, Opřeticích, Hutích, Vokově a Líštěnci. Věci připravte před dům až v sobotu ráno, odvoz proběhne dopoledne.
S těžkými předměty hasiči pomohou.
V případě potřeby je možné volat na číslo 602 360 367.