Nejčastěji hledáte: BYSBUS | COWORKING | PRODEJ POZEMKŮ
Město Bystřice v roce 2025 realizovalo projekt s názvem „Modernizace VO v částech města Bystřice – NPO_2024“, jehož cílem bylo zvýšení energetické účinnosti systémů veřejného osvětlení a dosažení úspory elektrické energie. Celkové náklady na tento projekt činily 10 759 087,61 Kč vč. DPH. Na financování projektu získalo město Bystřice dotaci ve výši 2 615 699 Kč z Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky v rámci programu Národního plánu obnovy – NPO komponenta 2.2.2., výzva č. NPO 1/2022. Projekt byl financován z prostředků Evropské unie. Rekonstrukci veřejného osvětlení ve městě Bystřice zajistila firma Elmoz Czech, s.r.o. V rámci tohoto projektu bylo do stávající kabelové soustavy osazeno 31 nových sloupů veřejného osvětlení se svítidlem a nainstalováno celkem 413 ks osvětlovacích těles. Práce byly dokončeny dne 28.5.2025 a předání dokončeného díla proběhlo dne 30.5.2025. Cílem bylo snížení spotřeby elektrické energie soustavy veřejného osvětlení o 87,190 MWh.
Návštěvnost:
ONLINE:0
DNES:335
TÝDEN:1948
CELKEM:2130796