Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Požadavky na opravu/údržbu majetku města

Požadavky na běžné opravy/údržbu majetku města Bystřice je možné podávat průběžně v celém kalendářním roce. Pro jednotlivé osady mohou projednat jednotlivé požadavky osadní výbory.  Pro občany se systém prozatím nemění.

Formulář bude odeslán na podatelnu města Bystřice a následně předán správě majetku k vyřízení.

V případě posouzení, že se jedná o rozsáhlejší investice, které budou vyžadovat přípravu, zpracování projektové dokumentace, rozpočtování, vyřízování dalších příslušných povolení, bude požadavek předán projektovému řízení, popř. je možné vyplnit vždy k 30.9. kartu projektu do zásobníku.

Pozn.

U textových polí typu box lze pole roztáhnout uchycením za pravý dolní roh a přizpůsobit rozsahu textu.

Požadavky na opravy/údržbu majetku města Bystřice

(2 MiB max.)
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik měsíců má rok