Karta projektu do zásobníku projektů

• Kartu projektu je možné podat na příslušném formuláři, vždy nejlépe po prostudování zásobníku projektů, zda projekt není již městem Bystřice zpracováván, nejpozději  k 30.9. daného kalendářního roku. Formulář je odeslán na podatelnu města Bystřice.
  • Následně bude předán projektovému manažerovi. Projektový manažer jednotlivé karty projektů posoudí z hlediska formálnosti, kontrolou se zásobníkem projektů, přiřadí návaznost na strategický plán a priority vedení města. Posoudí rovněž náročnosti na předprojektovou a projektovou přípravu, zpracování potřebných dokumentací a povolení pro realizaci, finance a příslušné dotační a grantové možnosti. Dále předá Komisi pro zdravé město a MA21 k dalšímu vyhodnocení. Komise karty vyhodnotí a předá s příslušnými doporučeními a návrhem k zařazení do zásobníku projektů radě města.
  • Pozn.
  • U textových polí typu box lze pole roztáhnout uchycením za pravý dolní roh a přizpůsobit rozsahu textu.

Karta projektu do zásobníku projektů města Bystřice

(5 MB max.)

označuje povinné pole.