Karta projektu do zásobníku projektů

• Kartu projektu je možné podat na příslušném formuláři, vždy nejlépe po prostudování zásobníku projektů, zda projekt není již městem Bystřice zpracováván, nejpozději  k 30.9. daného kalendářního roku. Formulář je odeslán na podatelnu města Bystřice.
  • Následně bude předán projektovému manažerovi. Projektový manažer jednotlivé karty projektů posoudí z hlediska formálnosti, kontrolou se zásobníkem projektů, přiřadí návaznost na strategický plán a priority vedení města. Posoudí rovněž náročnosti na předprojektovou a projektovou přípravu, zpracování potřebných dokumentací a povolení pro realizaci, finance a příslušné dotační a grantové možnosti. Dále předá Komisi pro zdravé město a MA21 k dalšímu vyhodnocení. Komise karty vyhodnotí a předá s příslušnými doporučeními a návrhem k zařazení do zásobníku projektů radě města.
  • Pozn.
  • U textových polí typu box lze pole roztáhnout uchycením za pravý dolní roh a přizpůsobit rozsahu textu.

Karta projektu do zásobníku projektů města Bystřice

(2 MiB max.)
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik měsíců má rok

Město

ZBYSTŘI

e-Government - na úřad elektronicky

Portál veřejné správyNa úřad přes internet

Město je členem:

Člen MAS - Posázaví

Zdravá města, obce, regiony České republiky

Svaz měst a obcí České republiky

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města