Důležité informace pro zájemce o vodovodní přípojky v Líšně - přijďte podepsat smlouvu od 11. 10. do 27.10. 2021. Více zde »

Žádost o dotaci z rozpočtu města Bystřice

• Pro podání žádosti o dotaci z rozpočtu města je třeba pečlivého prostudování podmínek pro rok 2022. (stáhnout PDF)
  • Tento formulář musí být doručen do 5 pracovních dnů na podatelnu Města Bystřice v originále a fyzicky podepsán (pokud není odeslán prostřednictvím datové schránky nebo podepsán elektronicky).
  • Pozn.: U textových polí typu box lze pole roztáhnout uchycením za pravý dolní roh a přizpůsobit rozsahu textu.

Žádost o dotaci z rozpočtu města Bystřice

(2 MiB max.)
*Podepsaný originál dokumentu je třeba doručit do 5 dnů na podatelnu MÚ Bystřice!

označuje povinné pole.