Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Žádost o dotaci z rozpočtu města Bystřice

• Pro podání žádosti o dotaci z rozpočtu města je třeba pečlivého prostudování podmínek.
  • Tento formulář musí být doručen do 5 pracovních dnů na podatelnu Města Bystřice v originále a fyzicky podepsán (pokud není odeslán prostřednictvím datové schránky nebo podepsán elektronicky).
  • Pozn.: U textových polí typu box lze pole roztáhnout uchycením za pravý dolní roh a přizpůsobit rozsahu textu.

Žádost o dotaci z rozpočtu města Bystřice

(2 MiB max.)
*Podepsaný originál dokumentu je třeba doručit do 5 dnů na podatelnu MÚ Bystřice!
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik je jedna plus jedna