Město Bystřice připravuje vznik energetického společenství, které umožní obyvatelům, firmám a městu společně vyrábět, sdílet a efektivněji využívat energii z obnovitelných zdrojů – například ze solárních panelů.
Nejčastěji hledáte: BYSBUS | COWORKING | PRODEJ POZEMKŮ
Návštěvnost:
ONLINE:3
DNES:63
TÝDEN:3280
CELKEM:2132128