Důležité informace pro zájemce o vodovodní přípojky v Líšně - přijďte podepsat smlouvu od 11. 10. do 27.10. 2021. Více zde »

Žádost o úhradu nákladů na brigády pořádané osadním výborem

• Osadní výbory mohou na každý kalendářní rok čerpat finanční prostředky z rozpočtu města určené na brigády.
  • Je možné požádat o úhradu nákladů na dvě brigády v daném kalendářním roce do výše stanovené maximální částky na každou brigádu 2.500,- Kč určené na občerstvení v termínu do 30.9.
  • Termín brigády je třeba určit z důvodu plánování součinnosti se Službami Bystřice s.r.o.
  • Pozn.: U textových polí typu box lze pole roztáhnout uchycením za pravý dolní roh a přizpůsobit rozsahu textu.

Žádost o úhradu nákladů na brigády pořádané osadním výborem

(2 MiB max.)