Zde je možné se  registrovat na očkování proti onemocnění COVID-19.

Dostupné informace a návod na registraci naleznete v tomto článku

V případě dotazů můžete kontaktovat bezplatnou informační linku ke koronaviru 1221.

Žádost o úhradu nákladů na akci pořádanou osadním výborem

• Žádost o úhradu nákladů na akci pořádanou osadním výborem podávají osadní výbory vždy k 30.9.
  • Každý osadní výbor může požádat o částku ve výši maximálně 5.000,- Kč. Částka může být rozložena do více akcí.
  • Každá akce musí být prezentována jako Akce města Bystřice pořádaná osadním výborem .....
  • Žádost musí být odůvodněna a řádně doložena účetními doklady.
  • Pozn.: U textových polí typu box lze pole roztáhnout uchycením za pravý dolní roh a přizpůsobit rozsahu textu.

Žádost o úhradu nákladů na akci pořádanou osadním výborem

(2 MiB max.)
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik má rok ročních období