ZDRAVÉ MĚSTO | Jak dopadlo veřejné fórum v Bystřici

Jak dopadlo veřejné fórum v Bystřici?

Jaký je váš názor na budoucnost Bystřice? Právě tato otázka nás zajímala při setkání zástupců města s občany na veřejném fóru s názvem Desatero problémů Bystřice. Ptali jsme se, jaká témata jsou pro vás, obyvatele našeho města, aktuálně nejdůležitější.

Na témata jsme nahlíželi ze široké škály pohledů, od správy věcí veřejných a územního rozvoje, přes životní prostředí, dopravu a bezpečnost, až po zdravotnictví a sociální prostředí. Bavili jsme se také o významu místní ekonomiky a podnikání, vzdělávání a výchovy, kultury, sportu a místních tradicí.

Ve výsledku hlasování jsme identifikovali několik klíčových oblastí, které získali vaši pozornost, a to v následujícím pořadí:

• 1. Biotop nebo revitalizace koupaliště
  • 2. Rekonstrukce sportovního areálu Bystřice
  • 3. Posilovna
  • 4. Rekonstrukce vnitřních prostor zdravotního střediska
  • 5. Vyšší počet parkovacích míst
  • 6. Úprava venkovního prostředí areálu ZŠ
  • 7. - 8. Průmyslová zóna
  • 7. - 8. Kino (promítání filmů v místním kině)
  • 9. - 11. Startovací byty pro mladé
  • 9. - 11. Radar na 50 km/h v ul. Dr. E. Beneše v oblasti hráze u splavu
  • 9. - 11. Řešit smog z kotlů na tuhá paliva
  • 12. Turistické ubytování

Ale práce ještě neskončila! Chceme, aby Bystřice byla místem, kde se každý z nás cítí být slyšen. Proto budeme pokračovat v ověřování vašich názorů prostřednictvím ankety, abychom se ujistili, že jsme opravdu zachytili to, co je pro vás nejdůležitější.

Protože jen společně můžeme posunout Bystřice kupředu. Vaše účast a vaše názory jsou pro nás cenné a jsme vděční za vaši ochotu se podílet na tomto procesu.

#mestobystrice #nadobreceste

Datum vložení: 24. 10. 2023 8:38