ZDRAVÉ MĚSTO BYSTŘICE | Tematické brožury dostupné na MěÚ

web-ikona

Na podatelně Městského úřadu Bystřice jsou vám zDARma k dispozici praktické tematické brožury. Tyto tiskové materiály jsou v digitální podobě umístěny a roztříděny na webových stránkách města.

Na podatelně Městského úřadu Bystřice jsou vám zDARma k dispozici praktické tematické brožury:

• Jak ukončit smlouvu bez sankce (Energetický regulační úřad)
  • Zprostředkovatelé – Informace pro spotřebitele (Energetický regulační úřad)
  • Internetem Bezpečně – příručka pro děti od 6 do 12 let (www.internetembezpecne.cz)
  • Médiím na kloub – čtení pro seniory o zdravé konzumaci médií (www.sensen.cz)
  • Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb pro ORP Benešov (wwwbenesov-city.cz)

Tyto tiskové materiály jsou v digitální podobě umístěny a roztříděny na webových stránkách města v nové sekci Zdravé město Bystřice: https://bit.ly/zdrave-mesto-temata.

Datum vložení: 4. 8. 2022 10:28
Datum poslední aktualizace: 4. 8. 2022 10:28