ZBYSTŘI začíná projektem Územní studie pro území BYSTŘICE - JIH

ZBYSŤRI začíná projektem Územní studie pro území BYSTŘICE - JIH   5

Město Bystřice spouští nový informační portál ZBYSTŘI.

Město Bystřice začíná plnit další z kroků nově nastavované komunikační strategie města. V rámci aktivit Zdravého města Bystřice se snaží vedení města seznamovat veřejnost se svými projekty postupně na jednotlivých veřejných projednáváních. Pro zastupitele připravuje průběžně vedení města společně s projektovým řízením prezentace jednotlivých rozpracovaných projektů tak, aby mohli být seznámeni s procesem přípravy a rozpracováním konkrétních investičních projektů připravovaných na nejbližší období.

V druhé polovině loňského roku zadalo město Bystřice naprogramování nové informační webové platformy ZBYSTŘI kreativnímu řediteli grafického a designového studia Peckastudio s.r.o. panu Vratislavovi Peckovi, který je rovněž autorem nového jednotného vizuálního stylu města Bystřice.

Od měsíce dubna začíná pro veřejnost fungovat nový informační portál ZBYSTŘI. Prvním projektem, který může veřejnost shlédnout a následně připomínkovat je

Územní studie ÚS7 / Z.BY.17 pro území BYSTŘICE - JIH.

Důvodem urychleného spuštění již v testovací fázi tohoto portálu bylo umožnění komunikovat veřejnosti a zúčastněním osobám k projektu připravované Územní studie ÚS7 / Z.BY.17 pro území Bystřice JIH, kdy na tyto dny bylo naplánováno právě další z veřejných projednávání, které muselo být z důvodu vydaných mimořádných opatření Vládou ČR zrušeno. Připraveno je první variantní řešení studií pro první projednání s vlastníky. Návrh územní studie předně ctí současnou parcelační strukturu, což nebývá obvyklé, zde se to ale hodí. Územní studie pracuje se dvěma variantami. Obě varianty včetně dalších informací naleznete na:

Město Bystřice tímto vyzývá vlastníky pozemků dotčeného území o seznámení se s těmito návrhy a informuje, že veškeré podněty a připomínky k návrhu územní studie lze zasílat na emailovou adresu: podatelna@mestobystrice.cz s označením - podnět k návrhu ÚS7/Z.BY.17, nejpozději do 24.4.2020.

Mgr. Bc. Martina Trochová, tajemnice MěÚ Bystřice

Datum vložení: 2. 4. 2020 20:26