Zadání územní studie Bystřice, zastavitelná plocha Z.BY.17

ilostrační obrázek

Platný územní plán města Bystřice vymezuje některé zastavitelné plochy, kde je podmínkou pro rozhodování v území zpracování územní studie. Tato skutečnost vychází z odborné práce autora územního plánu a je následně potvrzena samosprávou města (rozhodnutím zastupitelstva).

V tomto případě se jedná o lokalitu Z.BY.17 (vymezena v příloze zadání). Ve výrokové části územního plánu je na straně 103 uvedeno, co má územní studie řešit. Primárním obsahem řešení by měl být návrh parcelace s ohledem na vybudování dopravní a technické infrastruktury. Více je uvedeno v textu zadání, v kapitole 5. Požadavky na obsah zadání územní studie. Kompletní návrh textu zadání územní studie lze nalézt níže v pdf dokumentu.

Do ukončení výběrového řízení na zpracovatele územní studie může kdokoliv podávat doplňující návrhy k zadání územní studie. Korespondenci stačí označit "ÚS7 Bystřice podnět vlastníka" a doručit na adresu Město Bystřice, Dr. E. Beneše 25, 257 51 Bystřice. Pro zkvalitnění a zrychlení komunikace je vhodné uvést email a telefon.V tuto chvíli je výběrové řízení na zpracovatele stále otevřené, tudíž návrhy k územní studii se mohou již podávat. Ukončení výběrového řízení bude uvedeno zde v tomto příspěvku.

Otázky na věcné řešení územní studie či na výběrové řízení směřujte prosím na paní Kláru Škvorovou (klara.skvorova@mestobystrice.cz), tel: 702 265 672.

Otázky na formu obsahu podnětu můžete směřovat na pořizovatele územní studie, pana Miroslava Babického (babicky@benesov-city.cz), tel. 312 821 136.

Zadání územní studie US7, Z.BY.17 [PDF, 675 kB]
(https://www.benesov-city.cz/assets/File.ashx?id_org=219&id_dokumenty=83099)

Zodpovídá: Miroslav Babický, DiS.
úřad územního plánování, územně analytické podklady
Tel.: +420 312 821 136
E-mail: babicky@benesov-city.cz