Středočeský kraj finančně podpoří aktivity města Bystřice

logo

Město Bystřice je úspěšným žadatelem o dotace poskytované Středočeským krajem, který na svém zasedání Zastupitelstva, dne 20.4.2020, schválil finančně podpořit město Bystřici v oblasti kultury a jednotku dobrovolných hasičů.

Město Bystřice získá dotaci ve výši 90 000,00 Kč na 13. ročník Divadelního festivalu Ludvíka Němce.

Přehlídka divadelních představení se kvůli nouzovému stavu uskuteční až na podzim. Můžete se těšit na 6 představení pro dospělé, 1 představení pro děti a také proběhne beseda se známou osobností. Konkrétní představení jsou v řešení, termíny plánujeme na začátek října a budou v dostatečném předstihu zveřejněny.

Město Bystřice získá dotaci ve výši 150 000,00 Kč na vybavení jednotky SDH Bystřice osobními ochrannými prostředky.

V letošním roce chce město Bystřice zajistit alespoň částečnou obměnu ochranných pracovních prostředků pro členy JSDH Bystřice (zásahové helmy, zásahové boty a opasky), které jsou ve většině případů za hranicí své životnosti.

Jednotka SDH Bystřice je zařazena v JPO III/2 a ročně vyjíždí cca k 30 zásahům.

Datum vložení: 18. 5. 2020 16:36
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2020 10:37