Odběrové místo na COVID-19 se v Benešově stěhuje k plaveckému bazénu

Covid

Odběrové místo na COVID-19 se v Benešově od úterý 24.3. stěhuje k plaveckému bazénu.
Vedle odběrové buňky bude nově fungovat i drive-in odběrový box.

Z rozhodnutí předsedkyně krizového štábu Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové se v Benešově od úterý 24. března přesouvá  odběrové místo na COVID-19 na parkoviště u plaveckého bazénu (naproti sídlu Krajské hygienické stanice a stanice Hasičského záchranného sboru) - nově bude fungovat i drive-in odběrový box = testování příchozích přímo z automobilu

Na velké parkovací ploše je již přistavena odběrová buňka s připojením na elektřinu, kde budou obě služby fungovat společně. Celý prostor bude monitorován městskou policií.

Odběrové místo bude otevřené jako doposud sedm dní v týdnu od 7 do 19 hodin. Je určené pouze těm, kterým vyšetření doporučili pracovníci hygienické stanice. Samozřejmostí je rouška přes nos a obličej a dodržování rozestupů dva metry od sebe.

Datum vložení: 23. 3. 2020 9:59
Datum poslední aktualizace: 23. 3. 2020 10:07