Distribuce ANTI-COVID pro seniory nad 65 let

thumb

Lahvičky s dezinfekčním roztokem ANTI-COVID jsou připraveny pro nejohroženější skupinu osob k distribuci

JSDH Bystřice rozlila dezinfekční roztok ANTI-COVID do lahviček poskytnutých nesvačilskou společností ALPLA s.r.o. zdarma. Lahvičky s ANTI-COVIDem jsou určeny pro nejohroženější skupinu obyvatel 65 let a více. Lahvičky budou vydávány do domácnosti na jméno osoby starší 65 let po 1ks (roztok tedy může vyzvednout rodinný příslušník) přes paní knihovnici Janu Kramperovou, po telefonické domluvě na tel. č. 721 434 708.

Jelikož je lahviček pouze omezené množství (Bystřice bohužel neobdržela množství takové, abychom mohli distribuovat plošně), prosíme všechny, aby zvážili potřebnost a o roztok požádali opravdu v případě, že jsou v nejohroženější věkové skupině a nemají možnost si dezinfekci opatřit jiným způsobem. Děkujeme Vám předem za ohleduplnost a seriózní jednání.

Upozorňujeme současně, že se jedná o alkoholový tekutý roztok (nikoli gel), který pokožku vysušuje a lahvičky mají široké hrdlo. Doporučujeme proto přelití roztoku nejlépe do rozprašovače nebo popř. jiné nádobky  s dávkovačem, pumpičkou, která bude roztok dávkovat.

Datum vložení: 9. 4. 2020 11:13
Datum poslední aktualizace: 9. 4. 2020 14:29