Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Rozhovor s jednatelem Služeb Bystřice s. r. o.

thumb

Dnes jsme si povídali s jednatelem bystřických služeb Ing. Tomášem Semrádem o tom, jak fungují v době nebezpečí nákazy koronavirem.

Datum vložení: 27. 3. 2020 20:03
Datum poslední aktualizace: 27. 3. 2020 20:07
Autor:

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města