Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Písničkáři U Jelena

koncert Jiřího Smrže

V bystřickém divadle U Jelena probíhá cyklus PÍSNIČKÁŘI U JELENA. První koncert (Jiří Smrž) je za námi, těšit se můžeme ještě na Jiřího Dědečka (6. 11. 2019 v 19:30 hodin) a Petra Linharta (22. 11. 2019 v 19:30 hodin).

Datum vložení: 22. 10. 2019 13:08
Datum poslední aktualizace: 3. 11. 2019 15:16
Autor:

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města