Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Nový automobil pro Městskou policii Bystřice

thumb

Městská policie Bystřice ve středu 29. dubna 2020 převzala novou Škodu Octavii Scout. Obnova vozového parku má za cíl nejen snížit náklady na provoz a údržbu služebního vozidla, ale také zvýšit akceschopnost strážníků.

Datum vložení: 29. 4. 2020 18:44
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2020 18:46
Autor:

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města