Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Na odstranění havárie vody se usilovně pracuje.

odstranění havárie vodovodu

Poškozený přivaděč od bystřických vodních zdrojů způsobil přerušení dodávky vody. Na odstranení závady se od rána usilovně pracuje.

Datum vložení: 18. 5. 2019 13:02
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2019 13:56
Autor:

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města