Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Cvičení IZS na nesvačilském letišti

cvičení složek IZS na nesvačilském letišti

Co by se dělo, kdyby při leteckém dnu spadlo jedno z letadel mezi diváky? Viděli jsme, jak by pracovaly všechny složky IZS a jak by ve vzájemné spolupráci situaci zvládly. Za nás by dostali jedničku!

Datum vložení: 8. 4. 2019 16:54
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2019 14:26
Autor:

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města