VEŘEJNÝ ROZHLAS | Probíhá testovací provoz nového výstražného a varovného systému

testování vystrazneho systému

Vážení občané, v současné době probíhá testovací provoz nového výstražného a varovného systému v našem městě. Cílem je ověřit, zda je systém plně funkční a dobře slyšitelný ve všech částech Bystřice (včetně osad). Rádi bychom vás tímto požádali o spolupráci při testování.

Pokud jste dnes v některé lokalitě města neslyšeli hlášení rozhlasu dostatečně zřetelně, prosíme o zpětnou vazbu. Své podněty můžete zaslat na podatelnu městského úřadu jedním z následujících způsobů:

Telefon: 317 793 217
Telefon: 317 793 570
E-mail: podatelna@mestobystrice.cz

Uveďte prosím, o jakou lokalitu se jedná, abychom mohli doladit sílu zvuku a pokrytí daného místa.

Vaše připomínky jsou pro nás velmi cenné a pomohou nám zajistit spolehlivý provoz výstražného systému, který přispěje k bezpečí nás všech. Předem děkujeme za vaši účast a podněty. Společně uděláme z Bystřice bezpečnější místo pro život.

Datum vložení: 22. 3. 2024 16:05
Datum poslední aktualizace: 22. 3. 2024 16:27