Město Bystřice
Bystřice
Město Bystřice
Bystřice

Podání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí

Chystáte se podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí a potřebujete poradit? Využijte nabídky Finančního úřadu pro Středočeský kraj a spojte se s pracovníky úřadu telefonicky.

V měsíci lednu 2021 budou mnozí z Vás podávat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí.

Finanční úřad pro Středočeský kraj si je vědom toho, že tato akce je každoročně spojená s kumulací poplatníků na podatelnách a také na odborných odděleních územních pracovišť Finančního úřadu pro Středočeský kraj.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci chceme tomuto předcházet, ovšem současně se nebráníme poskytováním služeb poplatníkům jako doposud (zejména pomoci s vyplněním daňového přiznání k dani z nemovitých věcí).

Toho bychom chtěli docílit především prostřednictvím telefonické komunikace, kdy na určených telefonních číslech, které naleznete v přiloženém souboru, budou poplatníkům k dispozici pracovníci majetkových daní, kteří zodpoví veškeré dotazy týkající se daně z nemovitých věcí, nebo spojí poplatníky přímo na pracovníky spravující konkrétní poplatníky (tedy své správce daně).

Telefonicky rovněž pomůžeme poplatníkům s vyplněním daňového přiznání, přičemž se spoplatníkem dohodneme na formě pomoci, a to v takové míře, aby nebyla nutná návštěva finančního úřadu nebo jeho územního pracoviště, respektive aby bylo možné přiznání poslat poštou, elektronicky prostřednictvím daňového portálu, případně je podat prostřednictvím sběrného boxu.

 

Přílohy

FÚ Nechoďte - volejte

Letak_NECHODTE_VOLEJTE_PODEJTE.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 51,75 kB
Datum vložení: 13. 1. 2021 15:23
Datum poslední aktualizace: 13. 1. 2021 15:31
Autor:

Volný čas

logo MA21

Projekty hrazené z EU

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:3
DNES:727
TÝDEN:3574
CELKEM:1497126

Protipovodňová opatření

Záchranný infobox

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Sociální sítě

Virtuální prohlídka

Osady

Partneři, svazky, projekty