MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE | Zástupci Bystřice na studijní cestě ve Finsku v rámci projektu PROMOTER

V těchto dnech se zástupci města Bystřice účastní studijní návštěvy ve finském městě Jyväskylä jako součást mezinárodního projektu PROMOTER. Společně s dalšími účastníky projektu absolvují přednášky zaměřené na udržitelný rozvoj a elektromobilitu.

Program zahrnuje i exkurzi do místní bioplynové stanice a prohlídku nově vznikající městské části, která je navržena s důrazem na kvalitní architekturu, komunitní život, ekologii a moderní technologie. Cílem cesty je získat inspiraci a poznatky, které bude možné uplatnit při plánování rozvoje města Bystřice.

Projekt PROMOTER podporuje sdílení zkušeností a přenos dobrých praxí mezi evropskými městy v oblasti udržitelného rozvoje a inovativních řešení. Účast zástupců Bystřice na této studijní cestě je příležitostí navázat mezinárodní spolupráci a čerpat cenné znalosti od partnerů z jiných zemí.

promoter

Datum vložení: 17. 4. 2024 16:32