Prezidentské volby 2023 » více informací

Město Bystřice podalo žádost o dotaci na dostavbu chodníku Jarkovice - Jírovice I. etapy

Město Bystřice podalo žádost o dotaci na výstavbu chodníku Jarkovice - Jírovice 1

Projekt řeší výstavbu nového chodníku podél silnice druhé třídy v obci Jírovice. Předmětem projektu je dle projektové dokumentace stavba I. etapy - část III. v délce 237,23 m včetně dešťových vpustí a přípojek k odvodu vod z povrchu chodníku do kanalizace a 7 ks veřejného osvětlení. Chodník bude přímo navazovat na stávající osvětlený přechod pro chodce a autobusovou zastávku a část chodníku - vše vybudované v předchozích dvou částech I. etapy.

Poskytovatel dotace: IROP - 10. výzva MAS Posázaví - IROP - Bezpečná cesta nejen do školy
Předpokládané náklady: 6 633 673 Kč
Požadovaná výše dotace: 1 999 999 Kč