Prezidentské volby 2023 » více informací

Gratulace občanům u příležitosti dovršení životního jubilea

Město Bystřice pokračuje i v roce 2020 v dlouholeté tradici a připravuje pro občany s trvalým pobytem ve městě Bystřice a jeho místních částech gratulace občanům u příležitosti dovršení jejich životního jubilea.

Město Bystřice pokračuje i v roce 2020 v dlouholeté tradici a připravuje pro občany s trvalým pobytem ve městě Bystřice a jeho místních částech gratulace občanům u příležitosti dovršení jejich životního jubilea 80, 85, 90 a více let věku. Při osobní návštěvě spojené s blahopřáním v rodinách jubilantů předají představitelé města a občanské komise jubilantům dárkový balíček společné s pamětním listem.

Na fotografii starosta pan Michal Hodík a zástupkyně občanské komise paní Marie Neradová při příležitosti gratulace dovršení 80 let věku jubilantce paní Marii Duškové.

Datum vložení: 10. 1. 2020 13:15
Datum poslední aktualizace: 10. 1. 2020 13:41