ZDRAVÉ MĚSTO BYSTŘICE | Ministerstvo životního prostředí spouští Novou zelenou úsporám Light

web-icon

Projekt nabízí okamžitou finanční podporu až do výše 150 tisíc korun na rychlé a jednoduché rekonstrukce jako je zateplení fasády, střechy, stropů, podlah i výměna oken a vchodových dveří, které přinesou okamžité snížení spotřeby energií na vytápění.

O dotaci mohou požádat senioři a zranitelné domácnosti. Vyřízení je jednoduché - elektronická žádost a žádné složité papírování. A kdy je možné dotaci dostat? Peníze můžete dostat předem, nejsou třeba žádné vstupní investice. A dotace může pokrýt až 100 % výdajů! Příjem žádostí začne v lednu. Více informací najdete zde https://bit.ly/3g40Aho nebo na webu www.novazelenausporam.cz.

Datum vložení: 16. 11. 2022 17:09
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2022 5:11