Zde je možné se  registrovat na očkování proti onemocnění COVID-19.

Dostupné informace a návod na registraci naleznete v tomto článku

V případě dotazů můžete kontaktovat bezplatnou informační linku ke koronaviru 1221.

Žádost o poskytnutí daru z rozpočtu města Bystřice

• Podmínky se připravují.
  • Tento formulář musí být doručen do 5 pracovních dnů na podatelnu Města Bystřice v originále a fyzicky podepsán (pokud není odeslán prostřednictvím datové schránky nebo podepsán elektronicky).
  • Pozn.: U textových polí typu box lze pole roztáhnout uchycením za pravý dolní roh a přizpůsobit rozsahu textu.

Žádost o poskytnutí daru z rozpočtu města Bystřice

(2 MiB max.)
*Podepsaný originál dokumentu je třeba doručit do 5 dnů na podatelnu MÚ Bystřice!
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Po kolika kolech jezdí motorka