Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Setkání se žáky třetích tříd v divadle U Jelena

setkání se žáky třetích tříd

Ve středu 10. 4. 2019 dostaly děti ze třetích tříd kompenzaci za nezáviděníhodný zážitek z havárie při cestě na školní výlet. Dárky jim předali za Policii ČR náměstek ředitele Krajského ředitelství Středočeského kraje plk. Jan Krejčí, za BESIP koordinátor pro Středočeský kraj Miroslav Polák a starostové Bystřice a Benešova Michal Hodík a Jaroslav Hlavnička. Akci uváděla mluvčí Policie ČR por. Eva Stulíková.

Datum vložení: 11. 4. 2019 12:54
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2019 13:24
Autor:

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města