Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Poslechněte si ředitele naší základní školy

thumb

Jak to funguje v době "koronavirové krize" v bystřické základní škole? Pojďme se společně podívat dovnitř a poslechnout si slova pana ředitele Mgr. Martina Grubera.

Datum vložení: 26. 3. 2020 14:22
Datum poslední aktualizace: 26. 3. 2020 14:25
Autor:

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města