Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Bystřicko je zásobováno popjízdnou prodejnou

thumb

Vzhledem k aktuálním opatřením se podařilo zajistit službu prodeje potravin do osad. Zatím je zkušebně zajištěna obslužnost Bystřicka pojízdnou prodejnou potravin, pokud se spolupráce osvědčí a obyvatelé se naučí tuto službu využívat, vedení města Bystřice bude vyjednávat dlouhodobou spolupráci.

Datum vložení: 1. 4. 2020 8:34
Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2020 8:37
Autor:

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města