VOLNÁ POZICE | Referent/ka územního plánování a stavebního řádu

web-ikona

Hledáme referenta/ku územního plánování a stavebního řádu pro výkon agendy stavebního úřadu a další úkoly zadané vedením města. Nabízíme pružnou pracovní dobu, indispoziční volno, stravenkový paušál, benefitní příspěvky ze sociálního fondu, pět týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody.

Nová pracovní příležitost ve městě Bystřice!

Požadujeme střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe, nebo vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru.

Termín přihlášek je 31. 3. 2023 do 9 hodin. Více informací o pracovní pozici a o náležitostech přihlášky najdete na urad/uredni-deska/verejna-vyzva-urednik-usc-referent-ka-uzemniho-planovani-a-stavebniho-radu-2010.html?kshow=94

Datum vložení: 15. 3. 2023 18:12
Datum poslední aktualizace: 15. 3. 2023 18:15