VEŘEJNÉ PROJEDNÁNÍ | Výstavba vysokorychlostní železniční trati se přímo týká Bystřice, Mokré Lhoty a okolí!

web-ikona

Málokdo si dovede představit co to reálně bude pro Bystřici nebo Mokrou Lhotu znamenat. Prosíme, nepodceňme situaci a pojďme se jako občané aktivně účastnit. Setkání se uskuteční již tuto středu 12.1.2022.

Výstavba vysokorychlostní železniční trati se přímo týká Bystřice, Mokré Lhoty a okolí!

Zástupci kraje u nás v Bystřici iniciují setkání s veřejností, aby s místními občany projednali aktuální variantu výstavby vysokorychlostního železničního koridoru. Setkání se uskuteční již tuto středu 12.1.2022.

Málokdo si dovede představit co to reálně bude pro Bystřici nebo Mokrou Lhotu znamenat. Prosíme, nepodceňme situaci a pojďme se jako občané aktivně účastnit.

Není to jen „další povídání s pány ze středočeského kraje“. Výstavba koridoru se stává reálnou a bytostně se nás týká. Např. Podtunelování Mokré Lhoty může mít negativní vliv na studny a výskyt vody.

Je současný plán trasy vyhovující? Můžeme něco udělat pro změnu trasování? Kde bude nejbližší zastávka vysokorychlostních vlaků? Jak výstavba ovlivní přírodu a výskyt podzemní vody? Bude nějaká kompenzace pro obec a občany v Bystřici a Mokré Lhotě?

Takové a další otázky musí padnout na setkání se zástupci kraje!

Nyní je příležitost se na tyto otázky ptát a projednat téma s kompetentními osobami.

Datum vložení: 10. 1. 2022 17:00
Datum poslední aktualizace: 10. 1. 2022 17:04