Blíží se prezidentské volby » více informací

VÁLKA NA UKRAJINĚ | Pomoc s ubytovací kapacitou

web-ikona

Chtěli bychom vás požádat, pokud máte k dispozici volný prostor pro ubytování, abyste jej nabídli zasláním na email starosta@mestobystrice.cz.

V souvislosti s válkou na Ukrajině a očekávaným přílivem uprchlíků vzroste v následujících dnech a týdnech potřeba ubytovací kapacity. Pro tento účel je důležité vědět, co jsme schopni v obci nabídnout.

Chtěli bychom vás proto požádat, pokud máte k dispozici volný prostor pro ubytování, abyste jej nabídli zasláním na email starosta@mestobystrice.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte "UBYTOVÁNÍ UKRAJINA" a v těle emailu uveďte své identifikační a kontaktní údaje včetně telefonu, stručného popisu nabízeného prostoru a adresy domu v němž se prostor nachází. Děkujeme.

Datum vložení: 27. 2. 2022 12:18
Datum poslední aktualizace: 27. 2. 2022 12:23