Město Bystřice
Bystřice
Město Bystřice
Bystřice

PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET | Bystřice otevírá 4. ročník participativního rozpočtu

web-icon

Město Bystřice vyhlašuje již čtvrtý ročník participativního rozpočtu. I v letošním roce uvolnilo město Bystřice ze svého rozpočtu částku 300 000 Kč na projekty navržené občany. Občané mohou začít své projekty předkládat od 1.2.2023.

Vážení občané,

rádi bychom vás všechny vyzvali k účasti v letošním ročníku participativního rozpočtu města. Tato unikátní příležitost vám dávám možnost přímo rozhodnout a ovlivnit využití části finančních prostředků z veřejného rozpočtu

Již od začátku února lze předkládat návrhy projektů, které byste chtěli v našem městě realizovat. Projekty mohou být různého charakteru, od vylepšení veřejných prostranství, přes sportovní aktivity až po kulturní projekty. Důležité je, aby projekty byly prospěšné pro naše město a jeho obyvatele.

Celkový rozpočet pro realizaci projektů je stanoven na 300 000 Kč. O vítězném projektu rozhodne hlasování veřejnosti. Chceme vás všechny pozvat, abyste se zapojili do tohoto procesu a předložili své návrhy projektů. Vaše nápady mohou vedení města přinést cenné informace o přáních a potřebách obyvatel města.

Návrhy projektů můžete podávat v kanceláři Projektového řízení nebo přes webové stránky zbystri.cz do 6. 4. 2023. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně procesu participativního rozpočtu, neváhejte se obrátit na naši koordinátorku participativního rozpočtu – Ing. Michaela Kaprálkovou (michaela.kapralkova@mestobystrice.cz, 702 265 672).

Těšíme se na vaše nápady a společně uděláme naše město ještě krásnějším místem pro život.

Datum vložení: 1. 2. 2023 22:02
Datum poslední aktualizace: 2. 2. 2023 5:53
Autor: Bc. Denisa Říhová

Volný čas

logo MA21

Projekty hrazené z EU

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:6
DNES:290
TÝDEN:3979
CELKEM:1497531

Protipovodňová opatření

Záchranný infobox

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Sociální sítě

Virtuální prohlídka

Osady

Partneři, svazky, projekty