ODPADY | Ještě nemáte vyřešenou ohlašovací a poplatkovou povinnost za svoz komunálního odpadu? Nezoufejte!

web-icon

Na webu města stále najdete veškeré informace o novém systému odpadového hospodářství. Ohlašovací a poplatkovou povinnost je třeba zajistit do konce března.

Ještě nemáte vyřešenou ohlašovací a poplatkovou povinnost za svoz komunálního odpadu? Nezoufejte! Na stránce mesto/odpady/ stále najdete veškeré informace o novém systému odpadového hospodářství. Tuto sekci neustále aktualizujeme a doplňujeme.

🗑️ [ ODPADY ] Ještě nemáte vyřešenou ohlašovací a poplatkovou povinnost za svoz komunálního odpadu? Nezoufejte! Na webu mesto/odpady/ stále najdete veškeré informace o novém systému odpadového hospodářství. Tuto sekci neustále aktualizujeme a doplňujeme.

ℹ️ Důležité je do konce měsíce března splnit ohlašovací povinnost (vyplněním formuláře), poplatkovou povinnost (uhrazením poplatku ze svoz komunálního odpadu) a ověřit si, zda vaše nádoba splňuje náležitosti, které jsou od 1. 4. 2023 nezbytné pro svoz.

❓ Pokud byste si nevěděli rady, nenašli byste odpověď na svůj dotaz na webu, napište nám na adresu podatelna@mestobystrice.cz.

#mestobystrice #nadobreceste

Datum vložení: 22. 3. 2023 14:19