MĚSTO | Video průvodce po Bystřici a okolí

web-ikona

Video, které vzniklo v produkci MKIC Bystřice, zve a provádí budoucí návštěvníky po Bystřici a okolí. Zároveň představuje i místním obyvatelům plány města a ukazuje veřejnosti Bystřici z komplexního pohledu. Jsme velmi rádi, že se role průvodce zhostil herec Jaromír Nosek, který má ...

Video, které vzniklo v produkci MKIC Bystřice, zve a provádí budoucí návštěvníky po Bystřici a okolí. Zároveň představuje i místním obyvatelům plány města a ukazuje veřejnosti Bystřici z komplexního pohledu.

Jsme velmi rádi, že se role průvodce zhostil herec Jaromír Nosek, který má k našemu kraji lesů luk a loutek srdečný vztah a rád ho navštěvuje. Diváky prostřednictvím videa bere na zajímavá místa v Bystřici a okolích osadách.

Video vzniklo na počest 550. výroční erbu města a získání titulu městys. Natáčení probíhalo během letních měsíců 2021.

Datum vložení: 26. 11. 2021 14:48
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2021 14:50