DODÁVKA TEPLA | Teplovod běží na 100 % a teplo proudí do všech domácností

web-icon

Teplovod běží na 100 % a teplo proudí do všech domácností. Úspěšného výsledku bylo docíleno díky vzájemné součinnosti Služeb Bystřice s. r. o., pana Říhy z BD Benešov, BD Bystřice, zaměstnanců kotelny, Installtopu a dalších lidí včetně starosty města Bystřice Michala Hodíka.

Od 17.1. od 11:30 (kdy došlo k úniku vody v teplovodu) až do dnešního dne probíhalo napouštění řadu a následné průběžné odvzdušňování předávacích a výměníkových stanic.

Provozovatel CZT (Centralizovaného zásobování teplem) provede analýzu a navrhne majiteli teplovodu a kotelny úpravy, které by v budoucnu umožnily rychleji obnovit dodávky tepla do domácností po případné poruše na teplovodu nebo kotelně.

Ještě jednou děkujeme všem zapojeným složkám a našim spoluobčanům, že jsme situaci společně zvládli.

Datum vložení: 22. 1. 2023 15:29
Datum poslední aktualizace: 22. 1. 2023 15:30