Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Změna informování zákazníků společnosti ČEZ Distribuce a. s.

ČEZ

Níže Vám přinášíme informaci od společnosti ČEZ Distribuce a. s. o změně systému oznámení o plánovaných odstávkách elektřiny pro všechna odběrná místa.

Vážený zákazníku,

máme pro Vás skvělou zprávu! Pohodlně přímo na Váš evidovaný e-mail Vám budeme nově zasílat oznámení o plánovaných odstávkách elektřiny pro všechna Vaše odběrná místa.

Od výlepu plakátů v místě odstávky přecházíme k modernímu elektronickému způsobu informování. Služba je poskytována zdarma a informace o odstávce obdržíte včas a bez papírů. S detailními podmínkami poskytování služby se seznámíte zde.

Změnit výše uvedenou e-mailovou adresu, doplnit další kontakty a zjistit si více informací o nastavené službě můžete na www.cezdistribuce.cz/sluzba. Budete potřebovat pouze 2 údaje, a to IČO (u fyzických osob datum narození) a EAN kód odběrného místa. Tento 18místný číselný identifikátor najdete na Vašem vyúčtování za elektřinu. U více odběrných míst stačí zadat při registraci služby jeden libovolný EAN a automaticky se Vám nabídnou všechna Vaše další odběrná místa. Ke každé adrese odběrného místa si můžete jednotlivě ale i hromadně nastavit zasílání upozornění na 1 telefonní číslo a až 3 e-mailové adresy. Upozornění na odstávky elektřiny budete dostávat vždy minimálně 15 dní předem a v případě zjištěné poruchy obdržíte navíc i SMS s předpokládanou dobou o bnovení dodávek elektřiny.

Přerušení dodávek elektřiny se vždy snažíme plánovat pouze v nezbytně nutném rozsahu, zpravidla v pracovní dny a po co nejkratší dobu. Odstávky nám umožňují provádět pravidelnou údržbu a rozvoj elektrické sítě, abychom pro Vás zajistili bezpečnou a spolehlivou dodávku elektřiny.

Krásný den

ČEZ Distribuce

S případnými dotazy se, prosím, obracejte přímo na společnost ČEZ Distribuce a. s.
Datum vložení: 4. 1. 2021 9:03
Datum poslední aktualizace: 4. 1. 2021 11:00