Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Vývoj pandemické situace v Bystřici

COVID-19 Bystřice

Vážení spoluobčané,
Obracíme se na Vás v souvislosti se špatným vývojem situace okolo onemocnění COVID-19. Počty nakažených neustále stoupají a nedaří se je zastavit ani všemi vyhlašovanými nařízeními.

Chápeme, že jste již unavení ze stálých zákazů a příkazů, i my bychom si přáli, aby byla pandemie již minulostí a svět byl zase „normální“. Chtěli bychom Vás proto požádat o zodpovědný přístup: Omezte pobyt na místech, kde se koncentrují lidé, zvažte nutnost styku s lidmi, kteří nejsou členy Vaší domácnosti, používejte ochranné pomůcky a především, je-li Vám nařízena karanténa či izolace, dodržujte ji. Snížením kontaktů se sníží počet přenosů nákazy.

V přílohách naleznete statistické informace o výskytu onemocnění COVID-19 na území Bystřice ke dni 26. února 2021.

Děkujeme, že jste ohleduplní a chráníte zdraví svých blízkých i své vlastní.

Datum vložení: 26. 2. 2021 13:23
Datum poslední aktualizace: 26. 2. 2021 13:47