Důležité informace pro zájemce o vodovodní přípojky v Líšně - přijďte podepsat smlouvu od 11. 10. do 27.10. 2021. Více zde »

VOLNÁ POZICE | Vedoucí úřadu – tajemník Městského úřadu Bystřice

web-ikona

Starosta města Bystřice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Vedoucí úřadu – tajemník Městského úřadu Bystřice.

Charakteristika vykonávané práce:

• zajišťuje výkon přenesené působnosti s výjimkou věcí, které jsou zákonem svěřeny radě obce nebo zvláštnímu orgánu obce,
  • plní úkoly uložené mu zastupitelstvem obce, radou obce nebo starostou,
  • stanoví podle zvláštních právních předpisů platy všem zaměstnancům obce zařazeným do obecního úřadu,
  • plní úkoly statutárního orgánu zaměstnavatele podle zvláštních právních předpisů vůči zaměstnancům obce zařazeným do obecního úřadu,
  • vydává spisový řád a pracovní řád obecního úřadu a další vnitřní směrnice obecního úřadu, nevydává-li je rada obce.

Platové zařazení:

11. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.

Požadujeme:

• dobrá znalost práce na PC
  • znalost procesů elektronizace veřejné správy
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • dobré manažerské a komunikační schopnosti
  • flexibilita

Termín přihlášek:
31. října 2021

Více informací:
Plné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení naleznete v přiloženém dokumentu.

oznameni_o_vyhlaseni_vyberoveho_rizeni_tajemnik_MU_Bystrice.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 289,33 kB