Obsah

Volby do Zastupitelstva města Bystřice pro volební období 2018 - 2022 a volby do 1/3 Senátu Parlamentu ČR

Typ: ostatní
Zastupitelstvo města Bystřice stanovilo počet členů zastupitelstva města pro volby v roce 2018 v počtu 17 členů. V příloze je zveřejněn celý dokument.

Registrační úřad - Městský úřad Bystřice zveřejňuje v přílohách informace k volbám do Zastupitelstva města Bystřice.
Termín konání voleb byl prezidentem republiky vyhlášen na 5. a 6. října 2018.

•Volby do Zastupitelstva města Bystřice se konají současně s volbami do 1/3 Senátu Parlamentu České republiky (město Bystřice patří ve Středočeském kraji pod okres Benešov - volební obvod č. 41).
Termín konání voleb do 1/3 Senátu Parlamentu ČR byl prezidentem republiky rovněž vyhlášen na 5. a 6. října 2018. Případné druhé kolo se uskuteční ve dnech 12. a 13. října 2018.

Rozhodnutí o registraci kandidátních listin volebních stran:

• Politická strana KDU-ČSL
  • politická strana ČSSD
  • politická strana KSČM
  • politická strana ODS
  • politické hnutí ANO
  • sdružení nezávislých kandidátů - "Sdružení nezávislých kandidátů"

Vytvořeno: 17. 5. 2018
Poslední aktualizace: 17. 8. 2018 12:43