Veřejné projednávání projektů

Typ: ostatní
Ve středu 11. září 2019 proběhlo v divadle U Jelena veřejné projednání zpracovávaných projektů vodovodů a kanalizací v Bystřici a přilehlých osadách.

Přítomní občané, kteří dorazili na veřejné projednávání, se mohli seznámit s připravovanými projekty společnosti Vodohospodářský rozvoj a výstavba a. s. Jednotliví projektanti představili technické řešení svých projektů a způsob jejich správního projednávání u vodovodů Bystřice-Líšno, Nesvačily a Božkovice. Stranou nezůstala ani problematika protipovodňových opratření, náhonu Zájezdek a odkanalizování.

Po skončení prezentace proběhla živá diskuse mezi občany a projektanty. Město Bystřice tím aktivně zapojuje své občany do vytváření projektů a naplňuje základní myšlenky zdravých měst.

Vytvořeno: 12. 9. 2019
Poslední aktualizace: 12. 9. 2019 14:58