Zde je možné se  registrovat na očkování proti onemocnění COVID-19.

Dostupné informace a návod na registraci naleznete v tomto článku

V případě dotazů můžete kontaktovat bezplatnou informační linku ke koronaviru 1221.

Veřejné projednání Územní studie Z.BY.17

1

Ve čtvrtek 25.6.2020 se od 18:00 hodin uskutečnilo v zasedací místnosti MěÚ Bystřice veřejné projednání Územní studie pro zastavitelnou plochu Z.BY.17 v Bystřici, kterého se zúčastnily tři desítky občanů. Ing. arch. Jirovský, zhotovitel připravované studie, seznámil přítomné, jak se vypořádal se zapracováním návrhů, které od veřejnosti přišly. Rozsáhlá diskuse se týkala převážně požadavků odklonění dopravy z již zastavěné oblasti. Všechny požadavky byly sepsány a předány zhotoviteli pro další zapracování. Ne však všem požadavkům se je možné vyhovět a všechny připomínky zapracovat.
V současné době Ing. arch. Jirovský pracuje na finální verzi, kde zohlední reálně zpracovatelné návrhy.
V poslední fázi bude záležet na vlastnících pozemků, zda navržené studii dají zelenou.

Zápis veřejné projednání

zápis veřejné projednání.pdf