Zde je možné se  registrovat na očkování proti onemocnění COVID-19.

Dostupné informace a návod na registraci naleznete v tomto článku

V případě dotazů můžete kontaktovat bezplatnou informační linku ke koronaviru 1221.

TRIATLON SE VRACÍ DO KONOPIŠTĚ – on-line registrace startuje 15. 1. 2021

Triatlon Konopiště

Sport, který spojuje tři nejpopulárnější individuální aktivity – plavání, kolo a běh –, se chce po letech vrátit do Konopiště. Organizátoři už mají daný termín – 17. července 2021. Akci pro širokou sportovní veřejnost, tzn. že tratě zvládnou i jen trochu trénovaní jedinci, připravují pod názvem TRIATLON KONOPIŠTĚ s hlavním závodem KONOPIŠŤSKÝM MINIŽELEZŇÁKEM.

On-line registrace bude spuštěna 15. 1. na stránkách www.sport-reg.cz. Podrobné informace jsou na www.triatlon-konopiste.cz.

Konopišťský miniželezňák spadá distancemi do „sprint triatlonu“. Tratě budou oproti klasickému „železňákovi“ desetinové, tedy 380 m plavání, 18 km kolo a 4,2 km běh. A pro ty, co si netroufnou na všechny disciplíny nebo si to chtějí užít v partě, jsou připraveny 3členné štafety, kde každý absolvuje jednu disciplínu. Cyklistická trať vede směrem na Neveklov a zpět. Organizátoři nezapomněli ani na děti. Pro ně připravili na dopoledne KONOPIŠŤSKOU JUNIORKU (terénní triatlon).  Je určena pro závodníky ve věku 8–15 let, cyklistická část se pojede v zámeckém parku, takže je lepší určitě využít horská kola.

U hlavního závodu je do 30. 4. výhodnější startovné, pak se bude postupně navyšovat. Kapacita závodu je navíc omezena na 200 jednotlivců, 33 štafet a 200 dětí.

Další informace je možné získat na info@triatlon-konopiste.cz

Kompletní informace naleznete v přiložené tiskové zprávě.

TZ - Triatlon se vrací do Konopiště

TZ-TRIATLON SE VRACÍ DO KONOPIŠTĚ- 2021.doc