Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Rozhodnutí hejtmanky Středočeského kraje platné od 16. října 2020

Dnešním dnem vstupuje v platnost rozhodnutí hejtmanky Středočeského kraje, jímž byly určeny základní a mateřské školy v kraji, které budou vykonávat péči o děti od 3 do 10 let, jejichž zákonnými zástupci jsou zaměstnanci IZS a dalších oborů, jejichž výčet je vypsán v přiloženém rozhodnutí.

Tímto rozhodnutím se zrušuje rozhodnutí č. 9 ze dne 12. 10. 2020. V novém rozhodnutí byl aktualizován a rozšířen seznam vybraných škol.

Celé rozhodnutí, včetně výčtu škol, je možné si prohlédnout v přiloženém dokumentu nebo na webových stránkách Středočeského kraje: https://pkr.kr-stredocesky.cz/pkr/rozhodnuti-hejtmanky/

Nařízení HT č. 10, platné od 16.10.20

Nařízení_HT_č_10_ školy_ péče.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 238,4 kB
Datum vložení: 16. 10. 2020 12:08
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2020 12:23

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města