Zde je možné se  registrovat na očkování proti onemocnění COVID-19.

Dostupné informace a návod na registraci naleznete v tomto článku

V případě dotazů můžete kontaktovat bezplatnou informační linku ke koronaviru 1221.

Registrace na očkování proti onemocnění COVID-19

Očkování proti COVID-19

Již od 15. ledna 2021 bude možné objednat se na očkování proti COVID-19. V druhé půlce ledna bude objednávání přednostně určeno pro občany 80+, ostatní přijdou na řadu od 1. února 2021.

Registrace termínů očkování probíhá na webových stránkách: https://crs.uzis.cz/, kde naleznete možnost:

1. zaregistrovat se  k očkování
  2. objednat si termíny očkování

Zájemce se vždy objednává na dva termíny – očkování probíhá ve dvou dávkách.

Prezentace_Centrální rezervační systém - zde naleznete průvodce registrací krok za krokem.

Ministerstvo zdravotnictví ČR upravilo CRS (Centrální rezervační systém), více informací zde.

Nevíte-li si rady s vyplněním formuláře, můžete požádat své blízké, sociálního pracovníka nebo pracovníky bezplatné linky 1221. Pomoc nabízí také sociální pracovnice paní Ilona Kuncová na telefonním čísle 733 741 034 od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin.

Kompletní návod a veškeré dostupné informace se dozvíte z příloh pod tímto článkem.

Odpovědi na otázky o očkování můžete nalézt také zde.

Metodický pokyn pro očkování

Metodický-pokyn-pro-očkování-plán-provedení-a-centrální-rezervační-systém_TK_05012021_Blatny.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,18 MB

Prezentace_Centrální-rezervační-systém.pdf