Zde je možné se  registrovat na očkování proti onemocnění COVID-19.

Dostupné informace a návod na registraci naleznete v tomto článku

V případě dotazů můžete kontaktovat bezplatnou informační linku ke koronaviru 1221.

PSSZ nabízí volná pracovní místa

V přiloženém informačním letáku si můžete prohlédnout nabídku volných pracovních míst v PRAŽSKÉ SPRÁVĚ SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ.

Pražská správa sociálního zabezpečení v současné chvíli nabízí několik volných pracovních pozic. Jedná se o pozice vhodné také pro absolventy, kteří potřebují získat praxi a rovněž pro ty, kteří se rozhodli pokračovat na VŠ, jelikož i pro tyto studenty jsou pozice vhodné, neboť státní správa v tomto směru nabízí např. různá studijní volna apod.

Pro více informací využijte kontaktů uvedených v informačním letáku. Děkujeme.

PSSZ

Leták - PSSZ.pdf