PRONÁJEM BYTU | Záměr pronájmu bytu v Bystřici, K Líšnu 118

PRONÁJEM BYTU | Záměr pronájmu bytu v Bystřici, K Líšnu 118 1

Připomínáme, že termín pro podání žádostí je 18.6.2021. Adresa: K Líšnu 118, 257 51 Bystřice, byt č.3. Velikost bytu: 3 pokoje se sociálním zařízením společným s ostatními nájemníky domu, k bytu přísluší garáž na dvoře domu. Celková podlahová plocha: 36,20 m².

Parametry:

• Velikost bytu: 3 pokoje se sociálním zařízením společným s ostatními nájemníky domu, k bytu přísluší garáž na dvoře domu
  • Celková podlahová plocha: 36,20 m²
  • Způsob vytápění: lokální el.vytápění
  • Měsíční nájemné za byt: 1000 ,-Kč + záloha na služby

Pronájem nejdříve od:
1.7.2021

Termín pro podání žádostí:
18.6.2021 do 14:00 hod.

Místo a způsob podání žádosti:
Žádost lze podat prostřednictvím pošty, nebo osobně na podatelně Městského úřadu Bystřice

Adresa pro doručování:
Město Bystřice, Dr. E. Beneše 25, 257 51 Bystřice

Prohlídka bytu je možná po dohodě.

Podmínky podání žádosti:

• Věk minimálně 18 let
  • Žadatel není a nebyl v posledních třech letech dlužníkem obce
  • Vybraný nájemník je povinen při podpisu nájemní smlouvy složit kauci ve výši trojnásobku nájemného
  • Pronájem na dobu určitou jednoho roku

Náležitosti žádosti:

• Jméno, příjmení a přesná adresa trvalého bydliště žadatele, datum narození, tel. spojení, E-mail
  • Počet členů rodiny žijících se žadatelem ve společné domácnosti, včetně nezletilých dětí, které budou společně s žadatelem užívat byt
  • Informace o solventnosti (doložení třech posledních výplatních pásek, či jiných příjmů)
  • Informace, zda je proti žadateli vedeno exekuční/insolvenční řízení
  • Stávající bytová situace žadatele, údaj o tom, zda je žadatel majitelem či spolumajitelem bytu či domu s byty
  • Způsob informování o výsledcích řízení (telefon, E-mail)
  • Poznámka: E-mailové programy mohou bránit přenosu určitých souborů v přílohách z důvodu zabezpečení. Zkontrolujte nastavení zabezpečení svého e-mailového programu a ověřte způsob zpracování příloh.

Město Bystřice si vyhrazuje prostřednictvím Rady města Bystřice právo výběru nájemníka, nebo zrušení nabídky na pronájem bytu.

Odpovědi na dotazy, nebo možnost prohlídky bytu zajišťuje správa majetku Města Bystřice:
tel.: 317 783 178, 702 270 477
e-mail: jana.pospisilova@mestobystrice.cz