Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Přerušení dodávky elektrické energie - Jiřín

čez

ČEZ Distribuce a. s. informuje o plánované odstávce dodávky elektrické energie pro městskou část Bystřice – Jiřín dne 21. 10. 2020 do 7:30 do 16:30.
Více informací naleznete v přiložených dokumentech.

Jiřín

bezproudi-jirin-21-10.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 487,68 kB
Datum vložení: 16. 10. 2020 9:18
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2020 9:22

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města