PODNIKATELÉ, pojďte ZDARMA více ZVIDITELNIT Vaši firmu občanům

Typ: ostatní | náš tip
PODNIKATELÉ pojďte ZDARMA více zviditelnit Vaši firmu občanům 1Vážení podnikatelé,
Město Bystřice zavádí na svých webových stránkách záložku pro lepší informovanost občanů o dostupnosti obchodů, služeb, apod. na našem území.
Pojďte ZDARMA více zviditelnit Vaši firmu občanům.

Vážení podnikatelé,
Město Bystřice zavádí na svých webových stránkách záložku pro lepší informovanost občanů o dostupnosti obchodů, služeb, apod. na našem území.

Pojďte ZDARMA více zviditelnit Vaši firmu občanům. Stačí vyplnit interaktivní formulář ZDE.
Případně můžete formulář vyplnit i v listinné podobě. Vytisknout si ho můžete ZDE, nebo si ho vyžádat na podatelně úřadu, či v kanceláři č. 3. Vyplněný následě doručíte zpět či zašlete na mail: martina.trochova@mestobystrice.cz

Poskytnuté údaje budou zpracovány pro účely Katalogu firem, který bude zveřejněn na našich webových stránkách.

Vytvořeno: 26. 6. 2020
Poslední aktualizace: 26. 6. 2020 10:32