Zde je možné se  registrovat na očkování proti onemocnění COVID-19.

Dostupné informace a návod na registraci naleznete v tomto článku

V případě dotazů můžete kontaktovat bezplatnou informační linku ke koronaviru 1221.

PODNIKATELÉ, pojďte ZDARMA více ZVIDITELNIT Vaši firmu občanům

PODNIKATELÉ pojďte ZDARMA více zviditelnit Vaši firmu občanům 1

Vážení podnikatelé,
Město Bystřice zavádí na svých webových stránkách záložku pro lepší informovanost občanů o dostupnosti obchodů, služeb, apod. na našem území.
Pojďte ZDARMA více zviditelnit Vaši firmu občanům.

Vážení podnikatelé,
Město Bystřice zavádí na svých webových stránkách záložku pro lepší informovanost občanů o dostupnosti obchodů, služeb, apod. na našem území.

Pojďte ZDARMA více zviditelnit Vaši firmu občanům. Stačí vyplnit interaktivní formulář ZDE.
Případně můžete formulář vyplnit i v listinné podobě. Vytisknout si ho můžete ZDE, nebo si ho vyžádat na podatelně úřadu, či v kanceláři č. 3. Vyplněný následě doručíte zpět či zašlete na mail: martina.trochova@mestobystrice.cz

Poskytnuté údaje budou zpracovány pro účely Katalogu firem, který bude zveřejněn na našich webových stránkách.

formulář pro firmy.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 170,72 kB